کیمیا نگار مجری انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان
ندا مهرابی 1399/5/21

کفپوش های صنعتی پایه رزینی + فیلم آموزشی

انواع محصولات پایه رزینی بر پایه کفپوش اپوکسی ، پلی یورتان ، کفپوش های صنعتی میباشد

کفپوش اپوکسی بر پایه رزین

این نوع پوشش جزو رنگ های صنعتی بر پایه رزین های اپوکسی و پلی یورتان بوده که از ترکیب بیسفنول و هاردنر پلی آمینی بدست آمده و با توجه به خاصیت بدون حلالی دارای قطر و خواص پلیمری ثابت است. انواع رزین های حلال آب و پلی یورتان ها نیز در این دسته بندی قرار دارد
-کفپوش اپوکسی تنوع رنگ زیاد و قابل استفاده در محلهایی که امکان استفاده از پوشش دیگری به لحاظ تخریب سطوح، محدودیت ارتفاع و امکان افزایش ضخامت بیش از چند میلی متر نمی باشد.
-  مقاومت شیمیایی بالا در مقابل محیط های اسیدی و بازی، عدم جذب روغن و آب (عایق) و عدم تولید گرد و غبار (Anti dust).
- روی هر سطحی شامل دیوار،کف و سقف و مخازن فلزی یا بتنی قابل اجرا می باشد.

کفپوش اپوکسی بر پایه رزین

پلی یورتان بر پایه رزین

کفپوش پلی یورتان با خاصیت انعطاف پذیری, عدم جرم گیری, مقاوم در برابر ضربه و فشار با رنگها و طرحهای متنوع در مکانهای متفاوت شامل بیمارستانها, صنایع بزرگ و کوچک , فرودگاهها,انبارها,سالنهای تولید و ...... مورد استفاده قرار میگیرد. پلي اورتان يك پليمر ترموست Thermoset ميباشد كه از تركيب متيلن دي ايزوسانات با پلي اول ها و برخي  افزودني هاي شيمياي ديگر پديد مي آيد. با انتخاب اين افزودني ها و تغيير شرايط شيميايي و فيزيكي فرايند واكنش، ميتوان خواص  گوناگوني را براي كاربردهاي متنوعي به وجود آورد.

کفپوش پلی یورتان بر پایه رزین

انواع سیلرهای براق کننده

با توجه به مات و کدر بودن رنگهای سطوح بتنی و سیمانی و همچنین وجود خلل و فرج موجود در سطوح مذکور و عدم پایداری بالای سیمان در برابر عوامل خوردنده اسیدی و قلیایی استفاده از این محصول بر روی انواع سطوح کفسازی بتنی و سیمانی توصیه می گردد.

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

تماس با ما