کفپوش اپوکسی بیمارستان | کفپوش مراکز درمانی | کفپوش بیمارستان | آنتی باکتریال بیمارستانی
ندا مهرابی 1400/2/16 45

کفپوش اپوکسی بیمارستان | کفپوش مراکز درمانی | کفپوش بیمارستان | آنتی باکتریال بیمارستانی

بیمارستان نهادی است بسیار ضروری که برای تداوم حیات و حفظ جان انسانها و بازگشت به تندرستی به تدریج در زندگی انسانها پدیدار گشته و همراه با تکامل علوم و فنون و مهارتها ، پس از گذشت سالیان دراز به شکل امروزی درآمده است. که در جوامع مختلف نیز با توجه به وضعیت اقتصادی آن جامعه و انتظارات گیرندگان خدمات ، شاهد تفاوت های فراوانی در بین بیمارستانها می باشیم و نکته قابل توجه اینکه در هر بیمارستانی در صورت عدم رعایت موازین بهداشتی ، انواع عفونتهای نازوکومیال noso comial ( در زبان یونانی noso به معنای » بیماری « و comeion به معنای »مراقبت « است ) شیوع پیدا می کنند .

کفپوش اپوکسی بیمارستان

محیط بهداشتی بیمارستان

عفونتهاي بيمارستاني از زمانيكه بيمارستان تاسيس شد مسئله ايجاد كرده است براي جلوگيري از گسترش بيماريها و كنترل عفوتهاي بيمارستاني در قرن هيجدهم بيماران را بر حسب نوع بيماري در بيمارستان بستري مي كردند در سال 1854 فلورانس نايتينگل با برقراري نظام سلامتي در بيمارستانهاي نظامي مرگ و مير را از 50% به 2/2% تقلیل داد  پاستوردخالت ميكروبها را در ايجاد عفونت بيان نمود و لیسترضدعفوني را در اعمال جراحي معمول كرد بزرگترين كاهش مرگ و مير ناشي از عفونتها موقعي شروع شد كه نظام سلامتي و بهداشت محيط و گندزدائي معمول گرديد پس از كشف آنتي بيوتيكها طرز تفكر ديگري در بين كاركنان بيمارستان ها پيدا شده و آن اين بود كه آلودگي ميتواند بوسيله آنتي بيوتيكها مهار شود ولي استفاده مداوم و مستمر از آنتي بيوتيكها باعث شد كه ميكروبهاي مقاوم به آنتي بيوتيك در محيط بيمارستان ها پديد آيد كه خود مقدمه اي بر بوجود آمدن واحدهاي بهداشت محيط در بيمارستان ها بود كه امروزه با پيگيريهاي انجام شده در كليه بيمارستانها پست كارشناس بهداشت محيط يا كارشناس كنترل عفونتهاي بيمارستاني داير شده است و در سطح استان در 24 بيمارستان پست های كارشناس بهداشت محيط  و کارشناس بهداشت حرفه ای فعال گرديده و در بقيه بيمارستانها درشرف بكارگيري هستند كه اميد است با بكارگيري نيروهاي متخصص در آينده مشكلات موجود بهداشت محيطي بيمارستانها مرتفع و شاهد ارتقاء شاخصهاي وضع موجود باشيم .

کفپوش اپوکسی اتاق عمل بیمارستان

اجرای کفپوش بیمارستان

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

کفپوش بیمارستانی از مرسوم ترین و رایج ترین کفپوش های مورد استفاده در بیمارستان ها می باشد. ویژگی های مختلف و قابلیت های این کفپوش سبب شده که، کفپوش پی وی سی انتخابی بسیار مناسب به عنوان یک کفپوش بیمارستانی محسوب شود.

قصد داریم به ویژگی های کفپوش بیمارستانی کفپوش درمانی و دلایل استفاده از این نوع کفپوش خاص بیشتر بپردازیم.

بیمارستانها از خاص ترین فضاهای عملکردی در معماری هستند و پوشش کف بیمارستان تحت عنوان کفپوش اپوکسی بیمارستان در طراحی آنها علاوه بر مسائل زیبایی شناسی، پارامترهای مهمی از نظر فنی ،عملکردی ،بهداشتی و … دخالت دارند.

کفپوش اپوکسی مراکز درمانی و بیمارستانی

کف اپوکسی بیمارستان

کف گسترده بیمارستان باید بتواند جواب گوی سطح سرویس مورد نیاز بیمارستان و مریض‌ها باشد. این سطح باید محیط بیمارستان را پاکیزه نگه دارد. کفپوش اپوکسی بیمارستانی باید به گونه‌ای باشد که امنیت کارمندان و مریض‌های حاضر در بیمارستان را تایید نماید، محیط بیمارستان را پاکیزه نگه دارد و مانع از رشد عفونت‌ها و باکتری‌ها شود. همچنین توصیه می‌گردد که از کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل برای پوشش دهی اتاق های عمل استفاده شود. زیرا کفپوش آنتی استاتیک اتاق عمل علاوه بر حفظ زیبایی و خواص بالای مقاومتی، می‌تواند الکتریسیته ساکن را از خود عبور دهد و مانع ایجاد جرقه شود. شرکت افزیر با ارائه انواع کفپوش‌های اپوکسی و پلی یورتانی یا پلی اورتانی مخصوص محیط‌های بیمارستانی و انجام خدمات پیمانکاری اجرای کفپوش‌های در این زمینه، به فعالیت مشغول است.

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

تماس با ما