چسب عایق درزگیر
ندا مهرابی 1399/12/1

چسب عایق درزگیر + فیلم آموزشی

چسبهای ساختمانی متنوعی با پایه های شیمیایی مختلف چون اکلریلیک , اپوکسی وPVA  توسط شرکت کیمیانگار  تولید شده و بطور گسترده ای در پروژه های ساختمانی و صنعتی بکار می روند. در گروه های ذیل تقسیم بندی می شوند :
چسبهای بتنی
چسبهای کاشی
مواد بند کشی

چسبهای ویژه مصارف عمومی

مصرف عمده چسبهای بتن در عملیات ترمیم سازه ها و کفپوشهای بتنی می باشد . چسبهای بتن غاباً به دو گروه تقسیم میشوند : گروه اول به عنوان ماده افزودنی به ترکیب بتن یا ملات اضافه شده تا خصوصیات آن را بهبود بخشد.
خصوصیات بهبود یافته شامل افزایش کارایی ، یکپارچگی ، چسبندگی ، قوام ، آب بندی و کاهش نفوذ پذیری ، دوام و مقاومت در برابر سیکلهای یخبندان و آب شدن می شود . گروه دوم برای چسباندن بتن یا ملات جدید به سطوح موجود به کار می رود . بر اسای نوع کاربرد و خصوصیات مورد نظر( مقاومت ، آب بندی و غیره) نوع چسب انتخاب شده و مورد مصرف قرار می گیرد .
چسبهای کاشی جهت نصب سریعتر ، آسانتر و ظریفتر انواع کاشی و سرامیک بر روی دیوار و کف فضاهای مرطوب و خیس مانند آشپزخانه ، حمام ، سرویس بهداشتی ، استخر و همچنین فضاهای عمومی ساختمان مانند سالنهای پذیرایی ، راهرو و اتاقها بکار می روند . این محصولات به طور گسترده ای در ساخت و سازهای شهری کاربرد دارند.
مواد بند کشی برای پر کردن فواصل میان کاشی و سرامیک بکار می روند. این مواد در دو نوع پایه سیمانی و پایه اپوکسی تولیید شده و در طیف وسیعی از رنگهای متنوع عرضه می گردند . همچنین ، انواع خاص این محصول با خواص ویژه مانند مقاومت در برابر مواد شیمیایی ، قارچها و جلبکها توسط شرکت کیمیانگار  تولید می شوند.
چسبهای ویژه مصارف عمومی جهت چسباندن انواع مواد مانند پلاستیک ، سفال ، سرامیک ، چینی ، چوب ، فلزات ، شیشه ، بتن و غیره بکار می روند.

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

تماس با ما