پوشش پلیمری سطح بتن
ندا مهرابی 1400/1/9 46

پوشش پلیمری سطح بتن

ملات تعمیری ریز دانه جهت سطوح بتنی با بافت نرم و قابلیت شکل پذیری که بصورت تک جزئی می باشد. این محصول دارای فرمولاسیون ویژه ای است که پس از سخت شدن،کاملا بدون انقباض شده و شرایط را برای استفاده در لایه های نازک که می بایست فاقد جمع شدگی و ترک خوردگی باشد را فراهم می آورد، و همچنین از چسبندگی عالی و انعطاف پذیری بالا برخوردار است. از R-309 می توان به عنوان لایه تسطیح کننده ،قبل از اجرای سطح استفاده نمود.

کیمیا نگار ارائه دهنده طیف گسترده ای از انواع کفپوش های پلیمری و کفپوش های صنعتی مقاوم در برابر انواع مواد شیمیایی است.

درباره پوشش های پلیمری بدانید

کفپوش پلیمری این شرکت بر پایه انواع رزین های اپوکسی و رزین پلی یورتان شرکت C-Tech آلمان ارائه می‌گردد که با نام های کفپوش اپوکسی و پلی یورتان عرضه می‌گردد. انواع کفپوش پلیمری تشکیل شده از رزین اپوکسی و نیز پلی یورتان با ایجاد واکنش بسیار قوی بین مواد تشکیل دهنده خود یک شبکه کاملا سه بعدی یکپارچه و غیر قابل نفوذ را به وجود می‌آورند.

شرکت کیمیا نگار برای طرح ها و نیازهای مختلف مشتریان و کارفرمایان، کفپوش‌های پلیمری متنوعی با توجه به شرایط محیطی، نوع کف و سطح و کاربرد آن ارائه می دهد که موجب بهبود عملکرد کف در بهترین کیفیت و بیشترین بازدهی و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می گردد.

کفپوش‌های پلیمری قابلیت های مختلفی نظیر افزایش مقاومت در برابر سایش، لغزش، افزایش مقاومت حرارتی و … برای پوشش های مختلف ایجاد می‌کنند.

با توجه به توسعه و كاربرد روز افزون محافظ هاي سطحي براي جلوگيري از شروع آسيب ديدگي بر اثر نفوذ مواد زيان‌آور و يا براي متوقف نمودن آسيب ديدگي بيشتر سازه هايي كه در معرض مواد مهاجم واقع شده‌اند، در اين جا به صورت مستقل به اين مواد و انواع آن پرداخته مي‌شود. با در نظر داشتن اين نكته كه استفاده از اين مواد، در كشور مدت چنداني نمي گذرد و جديداً استفاده از آنها متداول شده است

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

تماس با ما