رنگ اپوکسی آبند
ندا مهرابی 1400/1/9 49

رنگ اپوکسی آبند

رنگ های اپوکسی برای آبند در استخرهایی که قبلا رنگ استخری اجرا شده است از بهترین رنگ های مورد استفاده می باشد. در صورتی که به صورت صحیح نسبت به اجرای  رنگ استخری اپوکسی اقدام شود می تواند عملیات آب بندی استخر را نیز در یک مرحله با رنگ استخری اپوکسی انجام داد . میزان  مصرف رنگ استخری اپوکسی برای رنگ آمیزی استخر بسیار پایین بوده و با هر کیلو رنگ استخری اپوکسی می تواند حدود 5 متر مربع را پوشش داد .

کاربرد رنگ آب بندی اپوکسی

محصول چسب اپوکسی را میتوان به عنوان لایه آستر یا لایه نهایی برای پوشش مخازن آب آشامیدنی ، سازه های فلزی ، سطوح ماشین آلات ، آببندی استخر های بتنی ، لوله انتقال آب ، و بسیاری از مراکز صنعتی در برابر سایش شدید قرار دارند مناسب است .

نسبت اختلاط اپوکسی به هاردنر در صد گرم وزن گرم84 اپوکسی و 16 گرم هاردنر همچنین برای محاسبه حجمی اپوکسی به هاردنر بصورت صد در صدی 76 درصد اپوکسی به 26 درصد هاردنر نیاز است بهترین روش برای آببندی با رنگ اپوکسی این است که مجموع لایه های رویه و میانی مثل پلی یورتان ، الکیدی و غیره از یک سازنده انتخاب شود همچنین برای چسبندگی بیشتر بین لایه ها قبل از اجرای کار حتما سطح زیر کار را از هرگونه آلودگی مثل روغن ، گرد و غبار و رطوبت صد در صد با شوینده های مناسب پاکسازی نمائید.

تماس با کیمیا نگار مجری انواع کفپوش اپوکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن : 22304030-021

تماس با ما